Nasza kadra

Karolina Kowacka

nauczyciel1

W Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak” Kraków jest koordynatorem i trenerem. W przyszłości ma nadzieje połączyć dwie pasje: edukacje w grupach przedszkolnych i szkolnych oraz zamiłowanie do nowych technologii i mediów społecznościowych. Poza pracą uwielbia żeglować, poznawać nowe miejsca i gotować.

 

Anna Matras

nauczyciel2

Absolwentka teatrologii i Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Ukończyła także kurs wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich na Wydziale Polonistyki UJ, gdzie zajmuje się badaniami nad kulturą kulinarną (food studies). Swoją zawodową przyszłość wiąże z edukacją i stara się zdobywać doświadczenie w pracy z różnymi grupami: od przedszkolaków po studentów.
Jej pasją, oprócz kuchni, są podróże – te bliskie i te dalekie. W wolnym czasie najchętniej
gra w gry planszowe.

Katarzyna Peplińska

nauczyciel3

Pochodzi z Inowrocławia, a do Krakowa sprowadziły ją dwie pasje – teatr i góry. Ukończyła wiedzę o teatrze oraz performatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie obecnie pracuje nad doktoratem dotyczącym współczesnych związków pomiędzy polityką i technologią. Interesuje się dramaturgią oraz reportażem. Lubi poszukiwać, poznawać nowe miejsca oraz obserwować ludzi. Uwielbia pisać, szczególnie, gdy pełna wrażeń i energii wraca z górskiej wyprawy. Cieszy się, że jej praca polega na tworzeniu, zadawaniu pytań i eksperymentowaniu wraz z dziećmi.

Katarzyna Gadzała

nauczyciel4

Absolwentka psychologii stosowanej, filologii polskiej oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas licznych praktyk w szkołach oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Miłośniczka najnowszej polskiej literatury i starego kina. Jej pasją jest również tenis ziemny i zajęcia fitness. Każdego roku stara się odwiedzić kilka nowych miejsc. Wszystko po to, by móc obserwować zachowanie ludzi żyjących w różnych zakątkach świata – bo to właśnie ludzie interesują ją najbardziej.